Dekoracje urodzinowe Flamingi

Dekoracje urodzinowe - Flamingi, arbuzy, kwiaty i papużka ... Tak, to tu możesz zobaczyć najsłodszą kolekcję flamingową :). A na pewno najbardziej kolorową i pełną niesamowitej energii! Twój stół urodzinowy mogą ozdobić: topper z flamingami, girlanda urodzinowa, pikery do babeczek, opaski na butelki, winietki i wiele innych dekoracji. Na wszystkich tych dekoracjach powtarzają się flamingowe motywy:

Kolekcja Flamingi

Dekoracje urodzinowe Flamingi

Dekoracje urodzinowe - Flamingi, arbuzy, kwiaty i papużka ... Tak, to tu możesz zobaczyć najsłodszą kolekcję flamingową :). A na pewno najbardziej kolorową i pełną niesamowitej energii! Twój stół urodzinowy mogą ozdobić: topper z flamingami, girlanda urodzinowa, pikery do babeczek, opaski na butelki, winietki i wiele innych dekoracji. Na wszystkich tych dekoracjach powtarzają się flamingowe motywy.

Ozdoby na stół z imieniem dziecka

Tak jak w przypadku wszystkich naszych dekoracji, tak samo jest i w kolekcji z flamingami. Ma ona opcję personalizacji, co oznacza, że na Twoich dekoracjach pojawi się imię Dziecka - Jubilata obchodzącego swoje święto. W wielu miejscach możesz nam podać, które Urodziny obchodzi Dziecko, i ta cyfra pojawi się również na dekoracjach. Na zaproszeniach i menu wpiszemy podane przez Ciebie informacje mówiące o szczegółach Twojego przyjęcia. Dzięki personalizacji dekoracje nabierają jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Absolutnie nie jesteśmy zdziwieni, że opcja ta cieszy się ogromną popularnością.

Urodziny w stylu flamingów

Na nasze dekoracje wskoczyły wesołe flamingi, w towarzystwie papugi, w otoczeniu arbuzów, kwiatów i liści. Cała kolekcja utrzymana jest w soczystych kolorach, z dominującymi różami, turkusami i pomarańczami.

Małe podpowiedz co przygotować do organizacji Urodzin w stylu flamingów:

  1. tort - do którego możesz wbić nasz kolorowy topper
  2. pozostałe przekąski - słodkie i słone
  3. dekoracje ozdabiające pomieszczenie w którym odbywa się impreza (girlandy - kupne lub ręcznie robione), plakat, kolorystycznie dobrane balony
  4. kilka zabaw tematycznych lub jedną większą atrakcję - najlepiej jakoś połączoną z tematyką Urodzin (możemy podpowiedzieć: atrakcje kulinarne: pieczenie różowych babeczek, ozdabianie lukrem ciasteczek w kształcie flamingów. Atrakcje zręcznościowe: podchody z podpowiedziami z poszukiwaniem krytego flaminga. Atrakcje manualne: kolorowanki o flamingowej tematyce, wyklejani mini-koszyczków w kształcie arbuzów)
  5. piniatę - kupną lub samodzielnie przygotowaną. Do przygotowanych przez nas dekoracji będzie pasowała taka w kształcie: flaminga, arbuza, papugi lub kwiatu. Wybór jest spory, a ja oczywiście namawiam do samodzielnego stworzenia piniaty :)

Flamingi już się przygotowały na przyjęcie - jeden ma czapeczkę, drugi kokardę, a szyję trzeciego ozdabia wstążka. A Wy - również gotowi na zabawę?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl