Dekoracje stołów na Komunie - dla chłopca

Każdego roku nadchodzi ten czas, gdy dużą popularnością cieszą się Dekoracje stołów na Komunie. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom stworzyliśmy przepiękną, elegancką i jednocześnie pełną uroku kolekcję komunijną. Znajdziesz w niej najpiękniejsze dekoracje komunijne takie jak toppery na tort komunijny, pikery do babeczek, girlandy na Komunie, winietki na stół komunijny i wiele, wiele innych:

Dekoracje komunijne dla chłopca

Dekoracje stołów na Komunie dla chłopca

Każdego roku nadchodzi ten czas, gdy dużą popularnością cieszą się Dekoracje stołów na Komunie. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom stworzyliśmy przepiękną, elegancką i jednocześnie pełną uroku kolekcję komunijną. Znajdziesz w niej najpiękniejsze dekoracje komunijne takie jak toppery na tort komunijny, pikery do babeczek, girlandy na Komunie, winietki na stół komunijny i wiele, wiele innych

dekoracje stołu na komunie dla chłopca dekoracje komunijne

Stół komunijny dla chłopca - wyjątkowe dekoracje komunijne. 

Stół komunijny dla chłopca w wyjątkowej aranżacji? TAK! Szykując dla Was dekoracje komunijne skupiliśmy się na tym, na czym najlepiej się znamy. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe ozdoby na stół komunijny dla chłopca. Co prawda taką np. girlandę możecie powiesić w każdym innym miejscu przyjęcia - np. nad wejściem czy na którejś ze ścian, ale ogólnie - nasza kolekcja ma ozdobić właśnie STÓŁ, pięknie przygotowany dla uczczenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Dekoracje stołów na Komunie chłopca - co znajdziecie w naszej ofercie

Wśród proponowanych przez nas dekoracji możecie zobaczyć:

  • girlandy na komunie
  • toppery na torty komunijne
  • pikery na komunijne babeczki
  • pamiątkowy plakat komunijny
  • winietki na Komunie
  • zaproszenia na Komunie
  • menu na Komunię

Personalizacja dekoracji komunijnych

Nasze dekoracje są personalizowane. Te komunijne - nawet podwójnie ;). Co to oznacza? Oznacza to, że z jednej strony możesz wybrać, jakie napisy pojawią się na dekoracjach. Wybierasz Imię Dziecka i napisy, jakie chcesz umieścić np. na girlandzie lub na dekoracyjnych wstęgach (widocznych np. na topperach na tort). Ale w ramach kolekcji komunijnej personalizujesz dodatkowo wygląd grafiki!. Wiemy wszyscy, że każde Dziecko jest inne. Dlatego przygotowaliśmy dla Was grafiki różnych Dzieciaczków, o różnej wysokości, oraz o innych włoskach czy fryzurach. Wybierz grafikę najbardziej zbliżoną do wyglądu Twojego Dziecka. I właśnie w ten sposób stwórz jeszcze bardziej oryginalną oprawę Waszego komunijnego stołu.

dekoracje stołu na komunie dla chłopca grafiki komunijne

 

Cała kolekcja dostępna już w naszym sklepie.

Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w przygotowaniu oprawy estetycznej tego wyjątkowego wydarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl