Dekoracje na roczek dziewczynki

Wszystkie nasze kolekcje urodzinowe (klik) mogą być dostosowane

do dekoracji na roczek dziewczynki :)

Nasze dekoracje na roczek pozwolą Ci szybko i bezproblemowo przygotować się do świątkowania tego ważnego w życiu każdej rodziny wydarzenia. Ciesz się nadchodzącą wyjątkową chwilą ze swoim Maluszkiem, a nam pozostaw przygotowanie pięknej kolorowej oprawy tego niezwykłego wydarzenia:

Roczek Dziewczynki

Dekoracje na roczek dla dziewczynki

Dekoracje na roczek dla dziewczynki ? Tak, dobrze trafiłaś :)! To strona dla mam szukających wyjątkowych - innych niż wszystkie !!! - ozdób i gadżetów na ten wyjątkowy DZIEŃ!  Cieszymy się, że możemy Ci towarzyszyć w tym ważnym ale też tak po ludzku = po prostu fajnym wydarzeniu, jakim jest planowanie, wybieranie, szykowanie ozdób i dekoracji na roczek córeczki. To jeden z tych momentów w życiu, który jest naprawdę wyjątkowy. Roczek dziecka jest tylko raz, i cieszymy się, gdy Mamy wybierają właśnie naszą firmę, i nasze dekoracje, na ten wyjątkowy DZIEŃ.

Dekoracje na roczek

Wierzymy, że dołożysz wszelkich starań, by dzień świętowania pierwszych urodzin Twojego dziecka był naprawdę wyjątkowy. Jeżeli chcesz, możemy Ci w tym pomóc i odciążyć Cię choć trochę. Przynajmniej w kwestii przygotowania dekoracji na pierwsze urodziny. Oddaj ich stworzenie w nasze ręce - dzięki temu otrzymasz gotowy, piękny zestaw dekoracji w wybranej przez siebie kolekcji, a sama będziesz mogła zająć się ważniejszymi sprawami. Takimi jak np. spędzenie większej ilości czasu z córeczką :).

Roczek dziewczynki - personalizacja dekoracji

Reczek dziewczynki - personalizacja dekoracji wg. Twojego pomysłu!

Personalizowane dekoracje - czyli jakie? Już odpowiadamy! Personalizacja oznacza, że na wybranych przez Ciebie ozdobach z naszymi cudnymi autorskimi grafikami pojawią się:

 1. imię Twojego dziecka
 2. cyfra mówiąca, które urodziny obchodzi
 3. wszystkie inne informacje jakie tylko będziesz chciała (życzenia, menu, informacje na zaproszeniach, winietki z imionami gości itd).

Jednym słowem - wyjątkowy sklep z wyjątkowymi dekoracjami urodzinowymi - tak, to my, a Ty dobrze trafiłaś :).

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracja stołu na roczek - spośród proponowanych przez nas ozdób na urodzinowy stół możesz wybrać:

 • girlanda na roczek
 • ozdoby na tort na roczek dla dziewczynki
 • pikery do babeczek
 • zaproszenia na roczek
 • menu na roczek - w formie wydrukowanej listy
 • winietki na roczek z imionami gości
 • opaski/banderolki do butelek
 • ozdobne zawieszki / etykiety
 • naklejki
 • życzenia na roczek
 • pamiątkowy plakat na roczek i sporo, sporo innych

Jak zacząć przygotowania do świętowania

Zacznij od wybrania terminu przyjęcia. Idealnie gdy wypadnie on w sam dzień urodzin. Ale przyjęcie możesz też zaplanować np. na sąsiedni (wcześniejszy lub późniejszy) weekend. Odpowiednio wczesne wyznaczenie terminu spotkania z najbliższymi jest o tyle ważne, że dzięki temu możesz wcześniej poinformować o nim Waszych gości. Tak by wszyscy bliscy, na których obecności Ci zależy, mieli szanse na takie ustawienie swoich planów, by mieć wolne w wyznaczony przez Ciebie dzień! Poinformowanie ich o planowanym spotkaniu na 2-3 tygodnie przed świętowaniem Roczku - będzie idealnie! Przygotuj sobie listę spraw do załatwienia - jeżeli planujesz przyjęcie w domu zrób listę planowanych potraw, przekąsek; jeżeli w lokalu - dopilnuj rezerwacji i ustal listę dań.

Mając te podstawowe sprawy przemyślane, wreszcie możesz skupić się na tym najsympatyczniejszym aspekcie - pomyśle estetycznym. Wybierz rodzaj, taktykę i kolorystykę dekoracji, jakich chcesz użyć do udekorowania tego wyjątkowego wydarzenia. Może część z nich umiesz wykonać samodzielnie? Jeżeli tak - do dzieła! Wierzymy, że to właśnie na tym etapie jesteśmy w stanie Ci pomóc w przygotowaniach i specjalnie dla Ciebie zrobimy przepiękne personalizowane dekoracje na roczek. Twoim zadaniem będzie wybrać kolekcję tematyczną i poszczególne ozdoby. Całą resztą zajmiemy się my!

Jeżeli przyjęcie odbywa się w domu, przemyśl też odpowiednio wcześniej temat zastawy do serwowania dań. Spróbuj wybrać naczynia pasujące kolorystycznie do wybranych dekoracji. Z pewnością białe będą pasować do każdej z nich! Jeżeli planujesz postawienie przekąsek i napojów w jednym miejscu - może skusisz się na przygotowanie mini słodkiego stołu? Są one obecnie bardzo popularne :). Może to być osobny stół, lub choćby ładnie zastawiona i udekorowana komoda. Po inspiracje jak przygotować słodki stół dla gości zapraszamy na nasze blogowe wpisy - tutaj.

Przykład jednej z naszych kolekcji:

 

Spośród dostępnych na naszych stronach ozdób możesz samodzielnie, wg własnego uznania, skompletować swój własny zestaw dekoracji na roczek :).

Co ważne, wszystkie nasze kolekcje urodzinowe (klik) mogą być dostosowane do dekoracji na Roczek dla Dziewczynki :)

Na chwilę obecną są to kolekcje takie jak poniżej (ale cały czas tworzymy dla Was kolejne! :))

- łabędzie

- króliczki

- flamingi

- Królewna Śnieżka

Dzięki naszej pomocy przygotowane przez Ciebie przyjęcie będzie miało prawdziwie wyjątkową oprawę,

a Ty zyskasz więcej czasu na cieszenie się tym wyjątkowym wydarzeniem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl