Dekoracje komunijne z personalizacją - czyli z imieniem dziecka, datą i miejscem Komunii + z grafiką dziecka

Dekoracje komunijne inne niż wszystkie? Tak, trafiłaś / trafiłeś w odpowiednie miejsce :)! U nas zamówisz najpiękniejsze spersonalizowane dekoracje na I Komunię Świętą. W ofercie znajdziesz zarówno ozdoby komunijne dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Przygotujemy je specjalnie dla Ciebie - umieścimy na nich imię Twojego dziecka oraz grafikę przypominającą je z wyglądu. Dzięki temu szykowane przez Ciebie przyjęcie komunijne zyska wyjątkową oprawę estetyczną. A tak wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje :)!

I Komunia Święta

Dekoracje komunijne

Dekoracje komunijne inne niż wszystkie? Tak, trafiłaś / trafiłeś w odpowiednie miejsce :)! U nas zamówisz najpiękniejsze spersonalizowane dekoracje na I Komunię Świętą. W ofercie znajdziesz zarówno ozdoby komunijne dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Przygotujemy je specjalnie dla Ciebie! Umieścimy na nich imię Twojego dziecka oraz grafikę przypominającą je z wyglądu. Dzięki temu szykowane przez Ciebie przyjęcie komunijne zyska wyjątkową oprawę estetyczną. A tak wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje :)!

Dekoracje komunijne na wyjątkowy dzień I Komunii Świętej

Ozdoby na stół komunijny i eleganckie gadżety to dekoracje komunijne, których nie powinno zabraknąć podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zadbaj o szczegóły i ciekawe dodatki, które podkreślą wyjątkowość dnia Pierwszej Komunii Św. Fajnie dobrane dekoracje komunijne upiększą ten dzień i zostaną w pamięci Dziecka oraz zaproszonych gości.

 dekoracje komunijne z personalizacją dla chłopca i dziewczynki Ozdoby komunijne dekoracje na I komunię świętą

 

Dekoracje komunijne z personalizacją - czyli z imieniem i grafiką dziecka

Wybierając personalizowane dekoracje komunijne zyskujesz to, że każdą  z nich przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Oznacza to, że pojawią się na nich dokładnie taki napis, i taka grafika dziecka, jakie Ty wybierzesz! Spersonalizujemy dla Ciebie takie dane jak: imię dziecka, jego wygląd na rysunku, datę i miejsce Komunii Św., imiona gości, wszystkie informacje na zaproszeniach czy kartach menu. Tak przygotowane personalizowane ozdoby komunijne są wyjątkowo oryginalne, nieszablonowe i ... zwyczajnie najładniejsze!

Pomysłowe ozdoby komunijne

Wśród dostępnych w sklepie minimundo.pl ozdób komunijnych znajdziesz wiele kształtów i pomysłów. My przygotowujemy dekoracje. Od Twojej inwencji i wyobraźni zależy, które z nich wybierzesz, jak je skomponujesz i wyeksponujesz na komunijnej sali / stole. To Ty decydujesz, jakie ozdoby komunijne wybrać oraz gdzie powiesić dekoracje komunijne. Wiemy z doświadczenia, że z naszymi pomysłowymi ozdobami komunijnymi tworzycie na komunijnych przyjęciach niesamowite aranżacje!

Dekoracje na przyjęcie komunijne

Jeżeli obawiasz się, czy zdążysz ze wszystkim przed przyjęciem komunijnym - zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy! Możesz starać się wszystko przygotować samodzielnie, a możesz wybrać nasze gotowe dekoracje komunijne i ułatwić sobie nieco przygotowanie tego wyjątkowego dnia. Proponujemy dekoracje na komunię w każdym kształcie, od winietek, przez pikery i toppery oraz karty menu i różnego rodzaju etykiety, aż po takie luksusy jak girlandy i pamiątkowe plakaty. 

W minimundo.pl znajdziesz takie ozdoby na I Komunię Świętą, że udekorujesz nimi zarówno tradycyjne przyjęcie komunijne, z którego byłaby dumna Twoja babcia ;), jak i takie w obowiązującej obecnie modzie. Szykując dekoracje komunijne w domu, możesz połączyć personalizowane dodatki z minimundo.pl z dowolnymi elementami zastawy i dekoracji, jakie już posiadasz. Na cokolwiek się zdecydujesz - z chęcią Ci pomożemy. Wesprzemy Cię w realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego i oryginalnego pomysłu!

Komunia w stylu rustykalnym + personalizowane dekoracje komunijne

Przygotowana przez nas kolekcja idealnie pasuje, jeżeli podoba Ci się rustykalna Komunia. Stonowane kolory, grafiki rysowane prostą kreską, elementy roślinne, dużo bieli, beżów, szarości i zieleni - to wszystko sprawia, że dekoracje komunijne u nas zamówione z łatwością połączysz z innymi elementami rustykalnymi. Jakimi? Takimi jak: plastry drewna, naturalne kwiaty (niemal prosto z łąki ;)), stare dzbany czy słoje jako wazony, świece, szklane naczynia w różnych wielkościach i kształtach, jak również lniane obrusy i serwetki, jutowe sznurki i wiele innych. Zaskakujecie nas często swoimi pomysłami na to, jak niesamowicie może wyglądać sala w rustykalnym stylu !

Rustykalna Komunia to bardzo popularny styl ozdobienia przyjęcia komunijnego uroczystości. Biało - beżowo - zielone, pastelowe ozdoby z wizerunkiem Twojego dziecka - wg nas to idealny element składowy tworzący wyjątkowe przyjęcie w tradycyjnym stylu!

Komunia w stylu boho + personalizowane dekoracje komunijne 

Komunia w stylu boho - jak, najbardziej, zwłaszcza gdy nie lubisz sztywności i pompatyczności! Słowo ,,boho” wywodzi się od ,,bohemy”, czyli nazwy bardzo kreatywnego środowiska artystycznego.  Styl boho charakteryzuje się swobodą i luzem. Jest to motyw niezwykle kobiecy, wręcz dziewczęcy - niewinny i delikatny. W stylu boho jest miejsce zarówno na koronki, jak i na frędzle. Ten motyw przewodni komunii zawiera mieszankę naturalnych, rustykalnych i również nieco zabytkowych detali. Połóż na komunijnym stole kilka drewnianych elementów (tace, plastry drewna, patery), trochę szkła, złocone świeczniki czy ramki, ustaw neutralną kolorystycznie zastawę.  Wykorzystaj również stare, drewniane skrzynki, wypełnij je mchem, kwiatami i trawą a między rośliny przeciągnij małe lampki led. Dodaj później kilka wiązanek dzikich kwiatów, lampki w słojach oraz właśnie nasze cudne personalizowane dekoracje, i najpiękniejsze przyjęcie komunijne w stylu boho gotowe!!! 

Ozdoby komunijne - co znajdziecie w naszej ofercie

Spośród proponowanych przez nas dekoracji możecie wybrać:

 • zaproszenia na Komunie
 • menu na Komunię
 • girlandy na komunie
 • toppery na torty komunijne
 • pikery na komunijne babeczki
 • pamiątkowy plakat komunijny
 • winietki na Komunie
 • zawieszki i etykiety na butelki / karafki
 • podziękowania za udział w uroczystości

... i sporo innych!

Komunia dekoracje - Wasze najczęstsze wybory

Najczęściej wybieracie z naszej oferty:

 1. Zaproszenia (to oczywiste, świętowanie tak ważnego wydarzenia, jak I Komunia Św. , chcecie rozpocząć od eleganckiego i oryginalnego zaproszenia gości).
 2. Topper na tort z imieniem i grafiką dziecka.
 3. Pamiątkowy plakat na Komunię.
 4. Winietki na stół - z imionami gości.
 5. W dalszej kolejności zamawiacie pikery do wpicia w przekąski, zawieszki, etykiety, karty menu.
 6. Dość dużą popularnością cieszą się też girlandy. Długie, z napisem I Komunia Święta + imię dziecka lub takie krótsze, z samym imieniem dziecka.

Dekoracje komunijne w domu i w lokalu

Zamówione przez Ciebie dekoracje świetnie ozdobią komunijny stół przygotowywany zarówno w domu, jak i w lokalu! I w obydwu tych miejscach będą wyglądać zjawiskowo! Z doświadczenia wiemy, że gdy wszystko inne jest gotowe, ozdobienie komunijnego stołu naszymi dekoracjami zajmie Ci dosłownie 10-15 minut. A dobrze wiemy, że w ten wyjątkowy dzień chcesz mieć jak najwięcej czasu dla swojego dziecka oraz zaproszonych gości. Dzięki naszym ozdobom będziesz mogła spędzić z nimi ten wyjątkowy dzień. I równocześnie cieszyć się z oryginalnie przygotowanego przyjęcia :).

Dekoracje na komunię – sala i stół

Dekoracja sali na Komunię Świętą nie jest wcale trudnym wyzwaniem! Podpowiadamy, jak ozdobić wnętrze sali komunijnej naszymi personalizowanymi dodatkami. Girlanda komunijna czy pamiątkowy plakat na I Komunię Świętą, plakat powitalny dla gości przed wejściem na salę oraz wyjątkowe personalizowane dekoracje na stół komunijny, do tego białe papierowe rozety czy jasne balony, i cudowna ozdoba komunijnej sali gotowa! Przygotuj drobne upominki dla gości komunijnych oraz dodatki dla dziecka. To wszystko sprawi, że przygotujecie wyjątkową uroczystość w równie wyjątkowym klimacie. Spójne dekoracje utrzymane w podobnej kolorystyce oraz autorskie, specjalnie dla Ciebie spersonalizowane produkty pozwolą oczarować gości i podkreślić wagę tej jednej z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka.

Jak udekorować stół na Komunię

Dzięki naszym dekoracjom ładnie, i co równie ważne - szybko i bezproblemowo - ozdobisz planowane przyjęcie komunijne. Koło rozstawionej zastawy połóż winietki z imionami gości, w przekąski (słone i słodkie) powbijaj pikery, w ciasta i torty włóż toppery. Ozdób naklejkami lub zawieszkami karafki i butelki z napojami. W widocznym miejscu powieś plakat oraz girlandę z imieniem Twojego dziecka. Jeżeli planujesz przygotować drobne upominki / podziękowania dla gości, zamów zawieszki z tekstem podziękowania (i oczywiście, jak w przypadku wszystkich innych dekoracji, z imieniem i grafiką Twojego dziecka :))

Dekoracja stołu komunijnego - podpowiadamy co wybrać:

 1. Winietki dla gości
 2. Topper na tort komunijny
 3. Zestaw pikerów do wbicia w babeczki
 4. Dekoracje na butelki z napojami (wody mineralne i karafki z sokami). Możesz je ozdobić otoczkami którymi opasasz w połowie butelkę; na szyjce możesz zawiesić zawieszkę. Na karafki możesz nałożyć większą ozdobę, także z otworem na szyjkę. Kubki możesz ozdobić personalizowanymi, okrągłymi nakiełkami. Na wierzchu połóż okrągłe dekoracje z miejscem na włożenie słomek. Ach! Słomki do napojów również przygotujemy dla Ciebie i dodamy do nich spersonalizowane grafiki:)

Dekoracja na tort komunijny - toppery na tort komunijny

Dekoracja na tort komunijny w wyjątkowym stylu? Szybki i niedrogi sposób na sprawienie, by Tort na I Komunię Świętą zyskał wyjątkowy wymiar? Polecamy nasze papierowe toppery na torty. Są one dostępne w kilku wersjach. Taki topper idealnie ozdobi każdy tort. Zarówno ten z cukierni, z pięknymi cukrowymi dodatkami, jak i zwykły, biały tort - np. otoczony jednokolorowym lukrem czy tort typu naked cake. 

Topper wbity w tort znakomicie się prezentuje. Przez swoją wielkość oraz dzięki temu, że wypiętrza się wysoko ponad poziom ciasta, jest świetnie widoczny i bardzo dużo dodaje do wyglądu tortu! Polecamy zamówienie 2 topperów, np. jednego takiego jak ten z grafiką Dziecka, drugiego klasycznego (wstęga) i wbicie ich: jednego w tort a drugiego w inne ciasto. Tak naprawdę topper + 2,3 inne dekoracje z serii KOMUNIJNEJ i pełna elegancji i uroku dekoracja na przyjęcie gotowa!

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym dekoracje komunijne dla dziewczynki  klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl