Urodziny piłkarskie

Urodziny piłkarskie dla małego fana futbolu? Jeżeli masz w domu chłopca interesującego się sportem, a piłką nożną w szczególności - z pewnością wyprawienie mu urodzin piłkarskich ze sportowymi dekoracjami i zabawami sprawi mu przeogromną radość! Takie piłkarskie urodziny przygotowane dla niego, jego przyjaciół i rodziny, to wspaniały prezent sam w sobie :)!

Urodziny piłkarskie

Urodziny w stylu piłkarskim - dekoracje

Urodziny w stylu piłkarskim to fajna opcja tematyczna na przyjęcie dla małego fana futbolu! Jeżeli Twój synek interesujące się sportem, a piłką nożną w szczególności - z pewnością wyprawienie mu urodzin w piłkarskim stylu ze sportowymi dekoracjami i zabawami będzie niesamowitą niespodzianką! Takie piłkarskie urodziny przygotowane dla niego, jego przyjaciół i rodziny, to wspaniały prezent sam w sobie :)!

Dekoracje na urodziny PIŁKA NOŻNA

Motywy sportowe są niezwykle wdzięczne jako pomysł na udekorowanie urodzinowego stołu w piłkarskim klimacie. Dekoracje na urodziny PIŁKA NOŻNA są zazwyczaj bardzo kolorowe i pełne energii. I tak tez jest w przypadku kolekcji dekoracji na piłkarskie urodziny od minimundo.pl. W serii tej dominują żywe, zielone kolory, soczyste żółte i czerwone dodatki, z elementami biało czarnych, wprowadzających dużo życia i energii, pasów. Wśród dostępnych ozdób i dekoracji nie mogło zabraknąć:

 1. dekoracji na tort piłkarski: topperów i pikerów
 2. ozdób na słodkie i słone przekąski, głównie w postaci pików do wbicia
 3. dekoracji na butelki z napojami - banderolek i zawieszek; do tego słomek do napojów również ozdobionych motywami piłki nożnej 
 4. girland, plakatów urodzinowych oraz winietek i mini plakacików do położenia / postawienia na urodzinowym stole

Urodziny piłkarskie:

Zobacz jak mogą wyglądać zorganizowane przez Ciebie urodziny piłkarskie:

Urodziny piłkarskie dekoracje na urodziny w piłkarskim stylu Piłka nożna

Piłkarskie urodziny. Pomysły na dekoracje:

Pomysły na dekoracje na urodziny piłkarskie od minimundo.pl :

 • SŁODKI STÓŁ zastawiony smakołykami urodzinowymi, ozdobionymi personalizowanymi dekoracjami z piłkarskimi rysunkami
 • girlanda i plakat urodzinowy, zdobiące jedną ze ścian lub wejście do domu / restauracji
 • ozdoby na mini-prezenciki dla urodzinowych gości
 • kącik do zrobienia pamiątkowych zdjęć, udekorowany plakatem piłkarskim i balonami

Urodziny piłkarskie atrakcje i zabawy

Pomysły na atrakcje i zabawy na piłkarskie urodziny nasuwają się same! Jeżeli tylko masz możliwość, udostępnij zaproszonym dzieciom kawałek ogrodu lub taras, i zorganizuj im mini zawody sportowe. Może uda Ci się przygotować mini mecz piłkarski? Jeżeli tak - poinformuj o tym zaproszonych gości, niech wezmą ze sobą piłkarskie stroje i odpowiednie obuwie. 

Jeżeli przyjęcie odbywa się wewnątrz, przygotuj kilka mniejszych zawodów sportowych, takich jak np. rzucanie piłką do celu czy quiz wiedzy o zasadach piłkarskich i znanych piłkarzach. Zadbaj, by każde dziecko miało okazję się wykazać, i np. łatwe pytania zadaj młodszym gościom a te trudniejsze tym nieco starszym. Możesz przygotować mini-upominki za udział w zabawach. Ogólnie bardzo fajnym pomysłem jest, by w czasie przyjęcia urodzinowego nie tylko wystrój, ale właśnie również przygotowane atrakcje pasowały do motywu przewodniego urodzin. Niekiedy wystarczą dosłownie 2-3 pomysły na atrakcje, by dzieci miały cudowną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Piłkarskie urodziny. Scenariusz 

Scenariusz na 2-3 godzinne spotkanie urodzinowe (z udziałem dzieci) może wyglądać następująco:

 1. Zbierane się gości, najlepiej mniej więcej o jednej wyznaczonej godzinie (wpisanej na zaproszenia na piłkarskie urodziny :))
 2. Wręczenie upominków dla solenizanta, zrobienie pamiątkowych zdjęć. Sugerujemy zrobienie ich na początku imprezy, kiedy są wszyscy goście. A ponieważ w planach macie rozegranie towarzyskiego meczu, mali goście są jeszcze czyści ;))
 3. Gry i zabawy tematyczne. Dwie zabawy zręcznościowe - np. związane z rozgrzewką przed meczem. Może to być np. wykonywanie odbić piłką (kto więcej); strzelanie do bramki, skoki nad rozłożonymi małymi przeszkodami itd. To taka rozgrzewka na wesoło :). Innym typem zabawy tematycznej może być np. quiz wiedzy o piłkarzach i/ lub zasadach piłkarskich
 4. Rozegranie towarzyskiego meczu
 5. Zaproszenie na słodki poczęstunek (najlepiej przy pięknie udekorowanym słodkim stole z piłkarskimi dekoracjami :)). W trakcie odśpiewanie solenizantowi STO LAT i zjedzenie piłkarskiego tortu.
 6. Rozdanie zaproszonym gościom mini upominków

Dekoracje urodzinowe piłka nożna - personalizowane

Dekoracje urodzinowe w piłkarskim stylu, podobnie jak wszystkie przygotowane przez nas ozdoby urodzinowe, są personalizowane. Personalizacja dekoracji piłkarskich oznacza, że na wszystkich ozdobach, poza motywami związanymi z piłką nożną :), pojawią się:

 • imię Twojego dziecka
 • jego wiek
 • inne spersonalizowane informacje, takie jak np. data i miejsce spotkania (w przypadku np. zaproszeń); dania menu (w przypadku kart menu), imiona zaproszonych gości (w momencie kiedy zamówisz spersonalizowane winietki) czy inne.

Takie spersonalizowane ozdoby są coraz bardziej popularne. I wcale nas to nie dziwi - dzięki nim przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Dekoracje piłkarskie na urodziny

Dekoracje piłka nożna

Urodziny piłka nożna

Akcesoria piłkarskie na urodziny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl