Girlandy komunijne z personalizacją

Girlandy komunijne inne niż wszystkie? Tak! Powyżej prezentujemy nasze wyjątkowe, personalizowane girlandy komunijne. W wersji dla dziewczynki i dla chłopca. Możesz zamówić girlandy z trójkątami lub w kształcie proporczyków. Wybierz, który kształt bardziej Ci się podoba. Zdecyduj, jaki napis ma się pojawić na girlandzie. Podaj nam, która z grafik najbardziej przypomina wyglądem Twoje dziecko. A my przygotujemy dla Ciebie tą wyjątkową dekorację równie wyjątkowego dla Was DNIA :)! GIRLANDA KOMUNIJNA - zwory do wyboru:

Girlandy komunijne z personalizacją

Girlandy komunijne inne niż wszystkie? Tak! Powyżej prezentujemy nasze wyjątkowe, personalizowane girlandy komunijne. W wersji dla dziewczynki i dla chłopca. W formie trójkątów i proporczyków. Wybierz, który kształt bardziej Ci się podoba. Zdecyduj, jaki napis ma się pojawić na Girlandzie. Podaj nam, która z grafik najbardziej przypomina wyglądem Twoje dziecko. A my przygotujemy dla Ciebie tą wyjątkową dekorację równie wyjątkowego DNIA :)!:

Girlandy komunijne - inne niż wszystkie

Dlaczego nasze girlandy komunijne są wyjątkowe? Z przynajmniej dwóch powodów.

  1. Po pierwsze są one w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że to Ty wybierasz napis, jaki ma się pojawić na girlandzie.
  2. Po drugie - na elementach girlandy (mamy do wyboru girlandę z trójkątami lub proporczykami) pojawi się również personalizowana grafika z wizerunkiem chłopca / dziewczynki podobnego / podobnej do Twojego dziecka.

Dzięki temu nasze girlandy komunijne są naprawdę wyjątkowe. Nie spotkasz takich nigdzie indziej! 

Banery na Komunię

Banery i girlandy na Komunię

Planujesz wystrój na przyjęcie komunijne ? Dzięki naszej pomocy może to być bardzo fajna przygoda! Niezależnie od tego, czy organizujesz skromną uroczystość w domu, czy planujesz wynająć na tę uroczystość salę w lokalu, starasz się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. A my Ci w tym pomożemy! Doskonałym i jednocześnie prostym pomysłem na cudowny wystrój sali komunijnej są banery i girlandy. Dzięki nim podkreślisz charakter niewątpliwie wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Twojego dziecka.

Girlandy komunijne dla chłopca z personalizacja w bialo zielonym kolorze

Banery komunijne

Banery komunijne z napisami to oryginalny sposób na udekorowanie sali podczas przyjęcia komunijnego. Delikatne litery tworzące napis “Moja I Komunia Święta” czy np. "Komunia Święta Nadii / Krzysia" z pewnością zachwycą Twoje dziecko i wszystkich gości. Duży format banera wpływa na to, że nie zniknie on wśród innych dekoracji. Będzie też doskonale widoczny już od samego wejścia.   

Girlanda komunia - przykładowe napisy

Najbardziej klasycznym napisem jaki zamawiacie na Wasze girlandy jest napis:

  • I Komunia Święta + imię dziecka.

Ale równie dobrze możemy przygotować dla Was dekorację z napisem:

  • "Wyjątkowy Dzień Nadii"
  • lub "26 maja - mój dzień przyjęcia Sakramentu I Komunii Świętej".

Girlanda komunijna - w pełni personalizowana

Tak naprawdę to Ty decydujesz o wyglądzie zamawianej przez Ciebie dekoracji. My wykonamy ją za Ciebie - umieścimy na niej odpowiedni napis, wybraną przez Ciebie grafikę, wydrukujemy i wytniemy poszczególne elementy i wyślemy do Ciebie tak przygotowaną spersonalizowaną dekorację. A to wszystko po to, by planowane przez Was święto miało wyjątkową, niespotykaną oprawę estetyczną!

Girlanda na komunię - personalizacja

Personalizacja girlandy na komunię polega na tym, że pojawi się na niej:

  • napis taki jaki chcesz
  • kształt samej girlandy - również Ty wybierasz (masz do wyboru trójkąty i proporczyki)
  • grafika dziecka najbardziej przypominającego wyglądem Twoją córeczkę lub synka

Girlandy komunijne - dekoracje ścian na przyjęciu komunijnym

Girlandy komunijne (jak również i plakaty komunijne) - to świetne rozwiązanie na udekorowanie ścian lub przestrzeni nad stołem komunijnym. Albo ściany przed wejściem do sali. To uniwersalna dekoracja nadająca się do każdego wnętrza. Jeśli zależy Ci na dodaniu oryginalności do planowanego przyjęcia komunijnego, z pewnością docenisz możliwość personalizację zamawianych dekoracji. Girlanda na Komunię w kształcie proporczyków lub trójkątów, to elegancka dekoracja, która subtelnie ozdobi Wasze przyjęcie. Girlandy pasują do wystroju w tylu boho lub eko - tak obecnie popularnych! Idealnie sprawdzą się również, gdy planujesz przyjęcie komunijne w plenerze.

Girlanda komunijna - zobacz jak może wyglądać zamówiona przez Ciebie dekoracja

Girlandy komunijne personalizowane papierowe dla dziewczynki w rustykalnym stylu

 

***

Zobacz całą kolekcję personalizowanych dekoracji na I Komunię Świętą - klik. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl